Krew z odbytu u 5-letniego syna

Mój synek ma 5 lat. Leci krew z pupy. W badaniu palcem u lekarza-krwi brak. Badanie kału na krew utajoną - brak, - w kierunku pasozytów-brak, morfologia-ok. Co się dzieje?Nie ma alergii pokarmowej ani celiakii

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn w powyższym opisie są pewne sprzeczność. W jakiej sytuacji zauważyła Pani krew? Czy kał oddawany do badania miał krew widoczną. Proszę udać się do pediatry, aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest więcej informacji, o które należy się dopytać.