Krew z pochwy po masturbacji

Dlaczego po mastrubacjii leci mi krew z pochwy? Okres skończył mi się dwa dni temu, nie jestem dziewicą. Ostrym niczym się nie mastrubowałam (dość wąskie, długie i zaokrąglone na końcach lekko)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie może być kończącą się miesiączką. Jeśli krwawienia będą się powtarzać sugeruję konsultację z lekarzem ginekologiem.