Krwawienia i plamienia w 8. tygodniu ciąży

Jestem w 8 tyg ciazy. Mam 35 lat, staram sie o dziecko od 3 lat. Tydz temu zaczelam dosc mocno krwawic, w krwi pojawily sie skrzepy. Pare godzin pozniej lekarz na usg uwidocznil tetno plodu ale nie okreslil przyczyny krwawienia (Zaden krwiak, polip, nadzerka czy kosmowka). Dostalam Duphaston 3x1 . Po 3 dniach krwawienie ze skrzepami zmienilo sie w plamienie. Wczoraj po tygodniu znow sie nasililo. Nie towarzysza temu bole brzucha, ale ogolne zle samopoczucie. Czy to poronienie, czy jest nadzieja?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.