Lęk przed zajściem w ciążę u 19-latki

Witam.Mam problem:nie mogę leżeć z chłopakiem na jednym łóżku bo boję się że zaszłam w ciążę.Chcę dodać że nie dotykaliśmy się miejscami intymnymi bezpośrednio ani ręką.Naszym najbliższym sposobem leżenia było takie że leżałam na boku i jedną nogę położyłam na jego nogi.Zawsze jesteśmy ubrani.Czy ja mam jakąś nerwicę? Czy powinnam zasięgnąć porady u specjalisty? Mój mężczyzna wspiera mnie i zapewnia że nic się nie zdarzyło złego ale czuję się źle że nie możemy się już swobodnie zachowywać.Pomocy

Witam, taki objaw może być znakiem, że cierpi Pani na nerwicę lękową lub może są to takie pierwsze Pani doświadczenia bliskości i napięcie w ciele jest tak duże, że różne lęki i myśli zaczynają wirować w Pani głowie jak karuzela.
Może trochę rozmów z chłopakiem, może trochę psychoedukacji z zakresu psychoseksualnego rozwoju człowieka,spotkanie z ginekologiem, może rozmowy z koleżankami czy doświadczonymi kobietami, psychologiem wyciszą Panią.
Bliskość i Seksualność to jedne najpiękniejszych doświadczenia człowieka, których niestety nie uczą nas w szkole... Czas samemu poznawać temat. Miłej nauki:-)