Lęki przed kontaktami z nieznajomymi osobami

Witam. Jestem 19- letnim chłopakiem. Mój problem polega na tym, że boję się załatwiania spraw takich jak pójście do przychodni czy innych instytucji państwowych a za kilka dni mam egzamin poprawkowy w moim liceum i panicznie się boję pójść na niego a mam do zaliczenia 1 przedmiot i nie potrafię sobie poradzić z tymi lękami. Byłem kilka razy u psychiatry dawał mi leki ale przestałem chodzić, bo bałem się iść do niego, bo za każdym razem towarzyszył przy tym silny lęk ;/ .

Witam,
egzamin poprawkowy jest niedługo i powinien się Pan na n im stawić. Może mógłby Pan poprosić życzliwą sobie osobę, żeby udała się tam z Panem? Zachęcałabym również do pójścia do psychoterapeuty, jeżeli na razie nie jest Pan w stanie tego zrobić może Pan zadzwonić na telefon zaufania.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

Witaj!

Również uważam abyś spróbował skontaktować się w tej sprawie z psychoterapeutą ewentualnie coachem. Spróbujcie razem zwalczyć ten lęk ;-)

W razie problemów służę pomocą i poradą. Zapraszam do korespondencji.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na moją witrynę.
http://psychopedagog.eu