Macica mięśniakowa i stosowanie Orgametil

witam mam macice mięśniakowa. rozmawiałam o zabiegu, trzeba by było usunąć cala macice, ale jestem za młoda, mam okropne bole pod czas miesiączki, tylko zastrzyki mi pomagają. lekarz przepisał mi lek orgametil. co mam dalej robić, proszę o radę.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji o dalszym postępowaniu należałoby rozmawiać z ginekologiem. Niestety często hysterektomia to jedyne wyjście.

Szanowna Pani!

Rzeczywiście jest Pani bardzo młoda.Nie pisze Pani nic o dzieciach, czy Pani już rodziła?Czy ma Pani jakieś plany macierzyńskie?można spróbować leczenia preparatem ESMYA przez 3 m-ce i zobaczyć czy mięśniaki się nie zmniejszą!

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka