Mam problemy z plamieniem podczas stosunku

Witam!
2,5 roku temu miałam amputowaną szyjkę macicy ze względu na nieinwazyjny nowotwór szyjki macicy czyli stadium 0 . wynik po zabiegu był dobry. Cytologia robiona pół roku temu II. Od roku podczas stosunku, ale tylko po 16 dniu cyklu występuje plamienie brązowe po stosunku, a w trakcie niewielkie krwawienie, które trwa pół dnia.

USG dopochwowe nic nie wykazało. Teraz od 2 miesięcy w 12 dniu cyklu występuje brązowe plamienie i niewielki ból jajników , który trwa 1 dzień. Okresy mam regularne, bezbolesne lekarze nic nie widzą więc moje pytanie brzmi o o co chodzi, co to za plamienia? To mnie przeraża.

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

jeżeli to plamienie jest w trakcie owulacji wówczas duża ilość gęstego śluzu może być podbarwiona na czerwono w związku  z owulacją.

Pozdrawiam!