Mdłości, bolesność żołądka a zapalenie śluzówki

Witam, od poniedziałku mam bóle żołądka, mdłości, puste odbijanie i biegunki. Byłam w piątek u lekarza i uznał, że to zapalenie śluzówki żołądka. Jednak wczoraj i dzisiaj biegunka powróciła; stała się bardzo wodnista i zaobserwowałam, że ma zabarwienie zielone. Pytanie jest takie czy mogę teraz zażywać węgiel/smectę/stoperan? Wczoraj i rano wzięłam węgiel, ale przyjmuję Panrazol i Dicoflor i nie wiem czy to nie koliduje ze sobą. Czy mam coś zażywać przeciw biegunce? Jeśli tak to co?

Proszę w tej sprawie udać się bezpośrednio do swojego lekarz rodzinnego. Są odpowiednie leki w przypadku takich dolegliwości świadczących o zapaleniu żołądkowo-jelitowym, ale dostępne na receptę.