Mówienie przez nos po zapaleniu ucha i zatok

Witam ostatnio mialam zapalenie ucha i zatok bralam antybiotyk jako tako wrocilam do zywych problem polega w tym ze cale zycie mowilam przez nos i czulam ze cos tam jest po prostu ciagalam nosem i przyzwyczailam sie do spania z otwarta buzia jednak ostatnio coraz czesciej i mocniej boli mnie glowa bylam u laryngologa zlecił zdjecie rtg wyniki:zgrubienie śluzówkowe w zatoce szczekowej lewej. Całkowite zacmienie zatoki szczekowej prawej. Przycienione zatoki czołowe. ps.od urodzenia nie mam wechu

Nie usunęłaś w porę trzeciego migdałka chociaż radzono to Twoim rodzicom. Teraz zbieracie tego plony! Zatoki do operacji itd. Ten migdałek na pewno jeszcze tam jest. Zacznij od nowa, usuń go apotem zobaczymy.