Możliwość ciąży po stosunku z wytryskiem poza pochwą

Około 2 miesiace temu pieszczac sie z moja dziewczyna wszedłem w nia na 7 sekund( członek był suchy wczesniej umyty i były wczesniejsze obfite odawania moczu, po tych 7 sekundach wyszedłem ) Nastepnie po 30 minutach skonczyłem ale z daleka od jej pochwy Od tego czasu byłem bardzo spanikowany, lecz normalnie moja dziewczyna dostała okres w grudniu a teraz w styczniu. Prosze mnei tylko upewnic na 100% abym sie juz denerwował ze juz zajscie w ciaze jest nie możliwe

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dwukrotny okres, najprawdopodobniej wyklucza ciążę.