Możliwość obniżenia tętna naturalnymi sposobami

Witam, Prawdopodobnie po wypiciu napoju energetyzującego "black" moje tętno wzrosło do poziomu 189 uderzeń na minutę, czy jest możliwość zbicia tego tętna naturalnymi sposobami?

Marta Mielniczuk

Witam, zbicie tętna naturalnymi sposobami może okazać się trudne. Po takiej reakcji na napój energetyzujący warto byłoby się zastanowić nad niespożywaniem go po raz kolejny. Pozdrawiam