Myślenie o innych mężczyznach wywołane niską samooceną

Moj problem sama nie wiem jak go nazwac.mam meza dziecko a ciagle mysle o innych mezczyznach.czesto mam ochote poflirtowac z kims byc komplementowana doceniana.moze to przez samoocene niska.z mezem wlasnie zle sie nie uklada sa klotnie malo mi mowi milych slow itp.dobry seks chociaz od dawna mam problem z zadowolenien z niego.niby czuje ze szczytuje i nagle to znika. Kocham meza ale ciagle czuje jakis niedosyt chec pocalunku seksu z kins innym.potrzebe przygody.co jest ze mna?

Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna Binder

Witam,
to normalne, że potrzebuje Pani miłych słów i komplementów. Przez internet trudno zdiagnozować problem dlatego zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą. Podczas spotkań będzie miała Pani okazje przyjrzeć się swoim uczuciom. Korzystna mogłaby okazać sie również terapia małżeńska, jednak do tego konieczna jest motywacja równiez Pani męża.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl