Na ile procent jestem w ciąży?

Mam 14 lat razem z chłopakiem uprawialiśmy petting w 15 października, a 14 skończył mi się miesiączki która trwała 5 dni. Mój chłopak dotykał mnie w miejscach intymnych wcześniej się masturbował, ale nie doszło do wytrysku. Teraz nie dostałam miesiączki.

Nadal czuje błonę dziewiczą, ale bardzo mnie martwi, że nie dostałam 14 listopada miesiączki. 1 listopada miałam wzdęcia ale myślę, że to od przejedzenia. Teraz mam większe sutki. Mam dobrą temperaturę, nie mam przebarwień skórnych, nie mam wrażliwych piersi, nie przytyłam.

Bardzo się boje że jestem w ciąży. Na ile procent jestem w ciąży?? Chciałabym się zapytać ile kosztuje aborcja w Polsce. Mam jeszcze takie pytanie czy jest aborcja farmakologiczna aborcja czy jest ona bezpieczna ???

Dzień dobry!

Jeśli nie doszło do stosunku, wytrysku to jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży. Masz dopiero 14 lat i okres może być nieregularny. Dlatego spokojnie poczekaj. Jeśli myślisz o współżyciu to pamiętaj o prezerwatywach przed każdym zbliżeniem. Myślę, że w Twoim przypadku żadna aborcja nie będzie potrzebna.
Z poważaniem.