Nadmiernie wypadające włosy a przyjmowanie leków hormonalnych

Witam, od ponad pól roku walczę z nadmiernie wypadającymi włosami. Wprawdzie przyjmuję hormony m.in. na tarczycę oraz przepisane od ginekologa, które pewnie mają na to znaczny wpływ... Jak mogę odbudować swoje włosy, co powinnam zrobić, skoro wszystkie wyniki krwi i TSH są w normie? Bardzo się martwię. Pozdrawiam

Szanowana Pani,
To możliwe, że wypadanie włosów może mieć powód inny niż terapia hormonalna co wywołało u pani stany przygnębienia, ale mogę rozważyć jak Pani pomóc. Proszę tylko o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pani najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Panią i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Pani Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontakt@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski

Proszę udać się na konsultację do trychologa lub lekarza medycyny estetycznej. Po przeprowadzeniu wywiadu oraz badań lekarz dobierze odpowiednie zabiegi oraz pielęgnację specjalistyczną skóry głowy i włosa. Bardzo często stosuje się zabiegi mezoterapii igłowej skóry głowy.