Nasienie w muszli klozetowej a możliwość zapłodnienia

Witam, mam pewien problem. Masturbowalem się wieczorem i doszedłem w toalecie zostawiając nasienie w muszli klozetowej. Zapomniałem spuścic wodę. Czy istnieje szansa na zapłodnienie gdyby następnego dnia rano moja siostra poszła do toalety wysikac się i podczas tej czynności plemniki odprysnely z wodą w okolice jej pochwy? Nie wiem czemu ale martwi mnie ta sytuacja. Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry.

Nie ma Pan powodu do niepokoju. Plemniki nie mają zdolności przetrwania w muszli klozetowej, nawet, jeśli nie spuścił Pan po sobie wody.
Nawet gdyby poprzedniego dnia pozostawił Pan nasienie na desce klozetowej, na której w dniu następnym usiadłaby Pana siostra, zajście przez nią w ciążę z Pana powodu nie byłoby możliwe.

Pozdrawiam.