Naturalne metody na owsiki

Witam, mam 21 lat i od jakieś 7 lat mam owsiki jednak kilka lat temu dawały one o sobie znac bardzo rzadko raz na trzy miesiące. teraz częściej dają znać przez jakieś 10 dni codziennie a potem miesięczna przerwa.Czy to normalne? jaki naturalne metody pomogą?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by wyleczyć owsiki metodami naturalnymi! Sugeruję wizytę u lekarza POZ, który zaleci właściwe leczenie!