Nawracająca anemia i ból stawów

Witam, mam 21 lat (k) od ponad 6 lat walczę bezskutecznie z anemią (co jakiś czas muszę kurować sie żelazem) ostatnio zaczęły boleć mnie stawy, zwłaszcza nadgarstki, biodra, kostki, często też boli mnie kark i odcinek piersiowy kręgosłupa. Ból jest czasem gwałtowny i ostry czasem tylko irytujący na granicy czucia (mam bardo wysoki próg bólu). "Niestety" bolące stawy NIE puchną, co uniemożliwia mojemu lekarzowi diagnozę i pozwala mnie olewać (kazał jeść witC i pływać). Czy powinnam się niepokoić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do specjalisty.