Nawracające infekcje okolic intymnych po basenie

Od ponad 10 lat (pływając na basenie otwartym coś mnie ukłuło, ale niczego niebyło widać co to mogło być) zmagam się z dyskomfortem w okolicach intymnych. Od tamtego czasu co jakiś pojawiają się guzki z wydzieliną podobną do ropy. A jest to miejsce tuż nad łechtaczką. Lekarze dawali maście, ale po ich zastosowaniu nie ma poprawy. Ponadto stan nawracających guzków jest regularnie w każdy miesiąc, a gdy dochodzi do stosunku z partnerem, to nawet kilka razy w miesiącu. Co mam robić, pomóżcie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest wykonanie posiewu. Proponuje udać się do lekarza dermatologa.