Nawrót depresji i zaburzeń lękowych

Ma nime Sandra 24 lata ma mam nawrut deoresi lękowej czy nerwicy lękowej przy pierwsze chorobie mamiałam takie zdarzenie pisałam coś pisała na tablecie i tak się uspokiłam i tak że piczułam się jak bym zdrowa na drugi dzień sobie przypomniałm sibie o tym i poczułam że tak poczułam czułam przersziłam się tak poczułam się tak jak bym był dwie Sandry i tak mi to udkwuł że teras banicznue się boje zaczynsm się ŝmiać to zaczynsm się tak czuć kiedy zaczynam się śmiać i albo jak czuje zaczynam szbko

Sugerowałabym przemyśleć skorzystanie z profesjonalnej pomocy psychologicznej i przestrzeni, w której mogłaby Pani przyjrzeć się temu, co aktualnie Pani doskwiera. Warto przede wszystkim porozmawiać ze specjalistą.

Pozdrawiam!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Zarówno w przypadku depresji jak i zaburzeń lekowych- warto zgłosić się do specjalisty: lekarza psychiatry i psychologa, psychoterapeuty. Pomogą zrozumieć przyczyny objawów oraz poradzić sobie z nimi.