Nie wzięłam 4 tabletek z drugiego tygodnia

Witam, mam 24 lata, od 4 miesięcy biorę antykoncepcję, po 21 dniach przerwa 7-dniowa i okres - zawsze się pojawił. Tym razem zapomniałam zażyć 4 tabletek w różnych dniach i miesiączka się nie pojawiła w tych siedmiu dniach. W sobotę miałam zacząć nowe opakowanie, nie wzięłam. Czy może to być ciąża?

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wszystko zależy od tego, o których tabletkach Pani zapomniała i jak wyglądało Pani dalsze postępowanie. Sądzę, żę ciąża jest możliwa.