Nieprzyjemne sny o byłym chłopaku po rozstaniu

Rok temu rozstałam się z chłopakiem(ciężki bolesny związek, ja to zakończyłam ponieważ męczyłam się psychicznie.Zrobił mi koszmar z życia.Zawsze był strasznie zazdrosny o mnie i agresywny co do moich kolegów. Minął rok,a mi co pare dni śni się on.Są to straszne męczące sny. Najcześciej , że mnie atakuje, zabija,mnie lub mojego nowego partnera z którym teraz jestem szczęsliwa i którego kocham. Co to może oznaczać? ps.strach że go spotkam mam odkąd z nim zerwałam.Mieszkamy niedaleko.

Witam serdecznie,
Przede wszystkim nie powinnaś brać dosłownie swoich snów. Przeżyłaś dramat, bałaś się, że coś złego może Ci się stać i wspomnienia tamtych wydarzeń wracają w snach. Myślę, że warto byłoby to przepracować pod okiem psychologa.
Pozdrawiam