Nieregularne cykle a ciąża

witam mam pytanie. otórz mam nieregularny cykle od5do9 potem miałam 27listopada do 1grudnia a następny 24grudnia do 28. dzień po kochaliśmy się z mężem bez zabezpieczenia. od 2stycznia przez tydzień bolało mnie podbrzusze. wczoraj 19 stycznia dostałam okres ale jest słabszy od normalnych gdzie zawsze na drugi dzień mnie zalewało. piersi też mam bardziej wrażliwe i mnie muli. czy moge być w ciąży. mam już 2 dzieci i takiego vzegoś jeszcze nie miałam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy są subiektywne i nie ma możliwości ich jednoznacznej interpretacji w kontekście potencjalnego zapłodnienia. Proszę wykonać test ciążowy-jego wynik da jednoznaczną odpowiedź.