Nieregularne miesiączki a pomoc w ustaleniu dnia zapłodnienia dla kobiety w 33. tygodniu ciąży

Witam, mam 21 lat,Jestem w 33 tyg ciąży. Pierwszy dzien ostatniej miesiączki miałam 23.06.2013 ale do tej pory nie potrafie obliczyc kiedy mniej wiecej mialam dni plodne poniewaz okres mialam nie regularny zdazalo sie, ze nawet co dwa miesiace. A ciekawi mnie dokładny dzień zapłodnienia. Z nazeczonym nie uważalismy i za każdym razem kończył w środku, Prosze o odpowiedz

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, bez dodatkowych informacji tym bardziej nie będę w stanie obliczyć, kiedy mniej więcej były dni płodne. Pomocny będzie w tej sytuacji przede wszystkim termin porodu z USG z 11. - 14. tyg. ciąży.