Objawy zbliżającej się miesiączki

Witam mam problem poniewaz 19 dni od ostatniego stosunku robilam badanie HCG gdzie wynik wyszedl <1.00 natomiast mam dziwne objawy mdli mnie,boli mnie czesto glowa,mam wzdety brzuch dzis powinnam dostac miesiaczke czy te objawy sa spowodowane zblizajaca sie miesiaczka i czy ciaza jest mozliwa w moim przypadku (stosunek byl w zabezpieczeniu)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zbliżającą się miesiączką. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Podany wynik badania wyklucza ciążę. Wskazana jest wizyta u lekarza.