Obniżenie wysokości krążków międzykręgowych w wyniku prześwietlenia

Witam serdecznie. Z powodu bólu kręgosłupa, zrobiłem prześwietlenie kręgosłupa. Odebrałem zdjęcie i bardzo proszę o interpretację. Obniżenie wysokości krążków międzykręgowych L4-LS-S1., Zmiany przeciążeniowe w blaszkach granicznych w segm.ruch.L5-S1. Pojedyncze guzki Schmorla. Wynik odebrałem 29.10.14. Nadmieniam, że mam 33 lata.Na bóle kręgsłupa zażywam tabletki Dicloberl i Mydocalm, przepisane przez lekarza. Pozdrawiam, z góry dziękuję Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.