Ocena nasienia i parametry lepkości

Prosze o odpowiedz w sprawie oceny nasienia. Jednym z parametrów jest lepkość nasienia, która u męża wyniosła 3 przy normie mniej lub równe 2. Czy jest to duze odchylenie i czy może wpływać na problemy zajścia w ciążę. Czy trudno to wyleczyc?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie wszystkich wyników aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa.