OCo dokładnie dzieje się z płodem?

Witam pozwoliłam sobie napisać do Was bardzo proszę o informację co teraz zrobić.. Bo już poprostu po tym wszystkim jestem na skraju załamania... Jestem 27 t. c. Do tej pory wszystko książkowo z dzieckiem.. Ostatnio zaczęłam mniej czuć ruchy dziecka. Mój lekarz byl akurat na urlopie.. Poszłam do innego miejscowego lekarza.. Po wizycie stwierdził że wszystko jest w porządku.. Ze dzidzia trochę mała ale mieści się w granicach... Minął tydzień, poszłam do mojego ginekologa, stwierdził bezwodzie i od razu szpital.. W szpitalu okazało się że odkleja mi się łożysko.. Wysłałali mnie niemal natychmiast do szpitala specjalistycznego III stopnia.. Tam lekarz robiący usg potwierdził bezwodzie, odklejone łożysko i to że są nerki oraz przewód moczowy... Dziś miałam robione usg przez dwóch innych lekarzy i oni powiedzieli ze jest bezwodzie bo nie ma dziecko nerek... Proszę jak się ma ta informacja z dziejeszo dnia, że nie ma nerek jak poprzednich 3 lekarzy w usg widziało nerki... Mam czekać na obumarcie płodu... Proszę o jakieś informacje bo już nie daje rady :(((((

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Tak skomplikowana sytuacja kliniczna wymaga indywidualnego postępowania.