Odchrząkiwanie białej plowciny i duszności

Proszę o diagnozę. Od lutego- duszności, otwieranie okna w nocy, odchrząkiwanie białej plowciny. Szybkie pogarszanie się wzroku-zwłaszcza w nocy wokół źródeł światła. Wykluczono jaskrę, stożek rogówki, okulista stwierdził minimalne zmętnienie soczewki. Pojawiła się nieprawidłowe rogowacenie skóry, dermatolog stw. że przypomina rybią łuskę. Brak choroby w rodzinie. 3 miesiące wstecz brak wszystkich wymienionych objawów prócz tylko odchrząkiwania. Tarczyca i cukier ok. Coś ogólnoustrojowego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.