Omyłkowe przyjęcie jednej przeterminowanej tabletki No-spy w 5. tc

Dzień dobry mam problem odnośnie zażycia przeterminowanej nospy. Jestem w 5 tc i przez omyłkę zażyłam jedną przeterminowaną tabletkę (termin ważności 2012r.). Czy może mieć to jakiś wpływ na dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest przewidzieć reakcje. Raczej substancja czynna nie powinna działać. Czy po przyjęciu tabletki wystąpiły jakieś reakcje? Proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciąże.