Opuchlizna całej twarzy z rana

Witam.Mam problem z puchnieciem twarzy.Puchnie mi cala twarz, oczy szczypia,powieki i nos sa bardzo powiekszone. Wystepuje to zawsze rano do polowy dnia schodzi. Lekarz rodzinny stwierdzil,ze mi sie wydaje,jednak rodzina i znajomi naprawde widza jaki mam problem. Tabletki na alergie nie pomagaja. Nie wiem mam zrobic

Witam Panią,

Celem ułatwienia ustalenia ostatecznego rozpoznania proponuję, aby oznaczyła sobie Pani następujące parametry z krwi żylnej (pomiar rano na czczo): kreatynina, mocznik, ASPAT, ALAT, morfologię, CRP i TSH oraz wykonała analizę moczu. Potrzebne jest sprawdzenie funkcji nerek, wątroby i tarczycy. Nieprawidłowa "praca" tych narządów teoretycznie może mieć wpływ na wymienione przez Panią objawy.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz