Osłabienie wzwodu po założeniu prezerwatywy

Mam 18 lat, mój problem wiąże się z penisem przy penetracji dziewczyny, gdy się nim bawi jest twardy choć nie zawsze a gdy już założę gumkę jest problem bo opada z sił, nie mogę być uczulony ponieważ już udało się go utrzymać w gumce ale często z nim przegrywam co ma wpływ na moje źle samopoczucie i obawę przed następnym seksem z dziewczyną, czasem mam uczucie gdy robi mi dziewczyna loda tak gdybym tego nie czuł, dodam też ze maturbuje się mniej więcej raz w dniu choć nie zawsze

Dzień dobry!

Wrażenia zmysłowe podczas kontaktów z partnerką/ parterem (dotyk ust, dłoni dziewczyny lub wnętrze pochwy) zawsze będą inny niż własny (najczęściej bardziej intensywny i przede wszystkim - dobrze znany od lat, utrwalony, nawykowy) dotyk własnej dłoni podczas masturbacji. Naturalna jest konieczność stopniowego przyzwyczajenia się do takiej zmiany. Dodatkowo często w początkach życia seksualnego znaczącą rolę odgrywa stres, obawy, niepewność, które mogą powodować utracanie erekcji.

Pozdrawiam!