Ostry ból szyi po upadku ze schodów

Jestem 18 miesiecy po wypadku (spadlam ze schodow) MRI nie wykazal nic powaznego a ja dalej nie moge poruszac glowa.Nie pomogla rehabilitacja,seria 6 zastrzykow w szyje.Teraz mam chodzic na 3 godzinne sesje,ktore maja mi przywrocic sprawnosc w szyi ( nie mam czucia w palcu kciuka i wskazujacego obu rak).Niestety po pierwszym bardzo intensywnym zabiegu zaslablam a bol szyi byl tak ostry,ze musialam dostac zastrzyk. Czy intensywna terapia nie powinna zaczynac sie powoli? Czy taki bol jest norma?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Intensywna terapia na tym polega, że jest to skomponowana dawka leczenia. BBól ten nie jest jednak objawem prawidłowym.