PCOS i plamienia w połowie opakowania Atywii

Witam,mam 26 lat i stwierdzono u mnie PCOS .Lekarz przpisał mi doustna antykoncepcje Atyvie i gluccophage 2x 850 i 1000 na noc.Problem polega na tym ze w ostnim czasie gdzie byłam w połowie brania tabletek Atywia zaczelak krwawic(jak bym dostaala miesieczke) lecz dalej bralam tabletki,a gdy juz przyszedl czas na 7 dniowa przerwe to i taj ja zrobilam a miesieczki nie dostalam juz dzis 7 dzien i nic.Czy plamienie bylo mooja"miseczka"? czy to obiaw ciazy?

Lek. Paweł Baljon

Witam. Takie śródcykliczne krwawienia zdarzają się przede wszystkim na początku przyjmowania preparatów hormonalnych. Nie ma powodów do niepokoju. Proszę kontynuować przyjmowanie leków jak dotychczas.