Stosowanie Loestrin w ciąży

Od roku przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Loestrin 20.Miesiac temu nie dostalam okresu podczas 7 dniowej przerwy, nie zaniepokoilo mnie to bo juz tak sie zadarzalo lub mialam 2dniowe plamienia i koniec. Teraz znow mam 7 dniowa przerwe tzn dzis jest 3 dzien w ktorym powinnam dostac okres, ale go nie ma a sa objawy takie jakie mialam w pierwszej ciazy. dzis rano zrobilam 2 testy i wyszlo ze jestem w ciazy. przez ostatnie 21 dni bralam tabletki. Czy moga uszkodzic plod? wizyte mam w poniedzielk.

Piotr Pilarski

Przyjmowanie antykoncepcji w czasie ciąży może spowodować poronienie. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.