Pęknięta prezerwatywa i stosunek przed okresem

Dwa dni przed okresem kochałam się z chłopakiem i pękła nam prezerwatywa, ale nie doszło do wytrysku. Na drugi dzień dostałam okresu, trwał 4 dni ( zawsze mam krótką miesiączke). Czy mogę być w ciąży ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Czas bezpośrednio przed okresem to tzw dni niepłodne przez co mam na myśli iż nie musisz się stresować. Opisana sytuacji w okresie okołoowulacyjnym była by ryzykowna i mogłaby skutkować ciążą.