Pierwszy seks: czy mogę być w ciąży?

Ostatni okres miałam 09.02.2011r. Miesiączki mam w miarę regularne co 28-29 dni. Dnia 06.03.2011 r. kochałam się z chłopakiem, pierwszy raz. Wychodzi na to, że był to jeden z dni niepłodnych, prawda? Używaliśmy prezerwatywy i do wytrysku nie doszło. Gdy ze mnie wychodził prezerwatywa się osunęła i częściowo została we mnie. Czy mogłam zajść w ciążę? Proszę o szybką odpowiedź, strasznie się boję.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Droga Użytkowniczko!

Prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe, bo były to teoretycznie Twoje niepłodne dni, nie doszło do ejakulacji i stosowana była prezerwatywa. Jednak nigdy nie można być pewnym, szczególnie, że prezerwatywa została w środku, więc jakieś śladowe ilości płynu preejakulacyjnego mogły się dostać do Twoich dróg rodnych.

Proponuję zaczekać do terminu miesiączki i jeśli nie wystąpi wykonać test ciążowy z krwi lub z moczu.

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl