Plamienia po miesiączce i ból krzyża

Witam. 03.12 mialam miesiaczke. Niby skonczyla sie 08.12. Dzien czy dwa dni pozniej zaczely sie plamienia (taka jasniejsza krew). Do tego zaczal mnie bolec krzyz (dokucza od czasu do czasu po porodzie) tylko nie wiem czy to ma cos ze soba wspolnego. Poza tym nic nie boli. Wizyte u ginekologa mam dopiero w styczniu. Czy to cos moze oznaczac, czy po prostu "pozostalosci" po miesiaczce? Pozdrawiam

Milena Lubowicz

Może to być związane z zaburzeniami hormonalnymi lub rzeczywiście pozostałość po miesiączce. Na pewno konieczna wizyta u ginekologa, ale dopóki są to tylko plamienia, a nie wielkie krwawienie, myślę, że może Pani poczekać do swojego terminu wizyty. Gdyby objawy się nasiliły lub dołączyły nowe proszę wizytę przyspieszyć.
Pozdrawiam