Plamienie i biały śluz a negatywny wynik testu ciążowego

witam,24 grudnia o 10 wzielam 3 tab z op,25 zapomniałam i wzielam 26 wraz z nastepna po godz 14,nast dnia krwawienie,brak zabezp dodatk w nast. 7 dniach,13 stycznia krw z odst,19 sty nowe opak tabletek,20-21sty plamienie a teraz bialy sluz,zrobilamwczoraj wieczorem test-negatywny ,czy mogę już być pewna ,ze wynik testunapewno jest prawidłowy??pozdrawiam

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy został wykonany po 10-14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Nieregularne przyjmowanie antykoncepcji powoduje wahania hormonalne i znacząco obniża skuteczność antykoncepcji. W przypadku wątpliwości radziłabym udać się do ginekologa.
Pozdrawiam