Plamienie przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych a ciąża

Mam taki problem. Wieczorem dostałam plamienie, ale bardzo mało, zaledwie kilka plamek. W nocy/nad ranem okres(czyli pierwszy dzień cyklu), a pierwszą tabletkę antykoncepcyjną wzięłam o godz. 21. Czy to jest za późno? Stosunek miałam w piątym dniu stosowania tabletek. Chłopak nie skończył we mnie. Czy jestem bezpieczna? Błagam napiszcie coś, bo zaczynam trochę wariować. Pozdrawiam

Elżbieta Rhone

Witam, jeżeli przyjmuje Pani tabletki regularnie to ryzyko ciąży jest znikome. Należy jednak pamietać, że żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności.