Plamy w obrębie kciuka a zmęczenie

Witam, 2 dni temu w okolicy kciuka pojawiła mi się plama wielkości 2x3cm, na której znajduje się skupisko sporej ilości małych, białych, swędzących krostek. Plama po jakimś czasie zanika i przestaje swędzieć i po kilku godzinach znów się pojawia. Co może być przyczyną jej pojawienia? Dodam, że ostatnio czuję się bardzo senny i zmęczony, przez kilka ostatnich dni czułem kłucia pod kolanem i w prawym boku brzucha, choć nie uprawiałem żadnego sportu, ani nie wykonywałem prac fizycznych.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania pacjenta i obejrzenia zmiany nie jestem w stanie udzielić porady przez internet, niezbędne badaie pacjenta, proszę udać się do lekarza.