Po jakim czasie po złamaniu kości udowej mogę uprawiać sport?

Witam,w maju 2016 roku miałem złamaną kość udowa,miałem operację mam tzw. gwóźdź w ciele.Przez to że miałem mało ruchu przytylem.Chciałbym uprawiać crosfit,aby schudnąć i tu moje pytanie: Czy po tym czasie mogę uprawiać taki sport

Witam,
Czy może uprawiać Pan taki sport powinien określić lekarz. Aby schudnąć oprócz aktywności fizycznej niezbędna jest odpowiednia dieta.
Pozdrawiam