Pocenie pleców w okresie jesienno-zimowym

Od czterech lat w sezonie jesienno- zimowym mam bardzo uciążliwą dolegliwość powodowaną poceniem w nocy .Dolegliwość ta dotyczy tylko pleców i to o określonej godzinie /1.30/Wyniki badań nie wskazują na tarczycę, cukrzycę, nerki,prace serca.Lekarze rodzinni nie są w stanie postawić diagnozy .Dolegliwość ta występuje trzykrotnie w ciągu nocy od 1.30 do4.30 codziennie bez względu na przykrycie/koc ,kołdra/ Dziękuję z góry za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można os więcej powiedzie .