Podejrzenie PCOS i brak okresu a badania hormonalne

Mam podejrzenie PCO, ale w usg jajniki prawidlowe. 3 msc brałam Daylette które uregulowaly mi okres na jakies pol roku. Ost okres byl 3 pazdziernika, od tamtrj pory nic. Zmienilam lekarza ktory kazal mi czekac na okres i zrobic nowe badania. Wizyta 30grudnia a okresu nie ma i nw czy mam zrobic badania mimo to? Uprawiam czesty seks bez zabezpieczen, bo chce zajsc w ciaze. Czy to prawda ze do nast okresu jestem nieplodna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wykonanie badań hormonalnych: tsh, estradiol, progesteron, prolaktyna, glukoza i insulins i kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam