Podwyższona bilirubina i okresowo podwyższone próby wątrobowe a wzdęcia

Proszę o interpretacje wyników Bilirubina całkowita 2.0!mg/dl norma 0.3-1.2, Asat 35u/l norma 0-32, Alat 33 u/l norma 0-32, GGT 47 u/l norma 7-32, Żelazo 174 ug/dl norma 35-155, HgS -ag ujemny, HDL 64mg/dl norma 40-60. Dodam, ze podwyższona bilirubine mam od dawna, natomiast próby wątrobowe i żelazo sa okresowo podwyższone. Aktualnie jestem po roku od cesarskiego ciecia i od tygodnia nie karmie piersia. Nie stosuje antykoncepcji hormonalnej, nie pije alkoholu. Często występują u mnie wzdęcia.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę koniecznie udać się do lekarza hepatologa lub gastroenterologa.