Pomyłka w przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a zahamowanie okresu

Witam, od kilku lat biore tabletki antykoncepcyjne. dzisiaj jest mój 1 dzień miesiączki a 1 tabletke z nowego opakowania powinnam wziasc w środe ale przez pomyłkę wziełam ją dzisiaj. Moje ptanie czy narazie nie braz\c kolejnych tabletek i wziasc ja tak ja powinnam dopiero w srode i normalnie brac je 21dni (bo mam zapasową) czy juz kontynuowac od dzisiejszego dnia te tabletki. Dodam że w poniedziałek jestem umowiona na zabieg przypalania chemicznego nadrzerki i czy tabletki nie zahamuja okresu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skoro już wzięła Pani tabletkę proszę kontynuować ich przyjmowanie. Krwawienie powinno ustąpić, także z wykonaniem zabiegu nie powinno być problemu.