Przeczyszczenie po przyjęciu tabletki antykoncepcyjnej a dalsze postępowanie

Witam , bardzo prosze o pomoc, jestem kłębkiem nerwów . Otóż 23 wrześnie wziełam tabletkę logest 15 o 18.20 jak zawsze potem wieczorem współżyłam z chłopakiem , następnego dnia o 18.10 wziełam tabletkę 16 ale o 19.40 byłam w toalecie przeczysciło mnie, nie wziełam kolejnej tabletki. Wczoraj normalnie wziełam jak zawsze . Teraz sie denerwuję czy moge wziasc dzisiaj pominięta i potem normalnie o 18.20 17 tabletkę. Czy przyjmować normalnie do konca tabletki i zrobić 7-dniowa przerwe.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji proszę dokończyć obecne opakowanie i rozpocząć kolejne bez robienia przerwy. Przy opisanym postępowaniu ochrona przed ciążą zostanie zachowana.