Pomyłkowe zażycie tabletki antykoncepcyjnej

Witam, Dzisiaj zażywając tabletkę antykoncepcyjną zobaczyłam, że biorę tabletkę ze srody a dzisiaj jest wtorek.Tak za tem nie wiem czy wczoraj (wtorek zazyłam dwie tabletki z poniedziałku i wtorku) czy wogole nie zazyłam jednej, nie pamietam kąplenie jak to zrobiłam i co mogło się stać z ta tabletką. Wiem napewno że w niedziele zazyłam dobra tabletkę.Co mam teraz zrobić czy jutro nie zazywac i zazyc dopiero w czwartek tabletke czwartkową czy jak ?co jeśli w jakies sposób zgineła mi 1 tabletka?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Ochrona jest zachowana, jedyna zmiana to skrócenie się cyklu o jeden dzień.