Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Leeoloo

W tym miesiacu zaczne zazywac tabletki Leeloo. Rozumiem ze jesli okres zacznie sie w srode, to jako pierwsza zazywam tabletke z napisem Sroda i potem zgodnie ze strzalka kontynuluje zazywanie tabletek przez 21 dni. Ale tabletka Sroda jest 3. tabletka za listku.czyli biore 19 tabletek po kolei, ale nie wiem co z 20 i 21, czy mam zaczac je z nowego opakowania czy wziac te 2 tabletki (pon, wtorek) ktore ominelam na poczatku?

Witam! W takim wypadku w 3 tygodniu stosowania tabletek należy dokończyć tabletki z pierwszego tygodnia, czyli tabl. 20 i 21 będą odpowiednio tabletkami z poniedziałku i wtorku.