Popuszczanie moczu przy wypróżnianiu nosa

Witam serdecznie, mam 37 lat i od jakiegoś czasu zauważyłam, że mając pełen pęcherz (np. po nocy) i wypróżniając nos popuszczam mocz co wcześniej nigdy mi się nie zdarzało. Poza tym w innych sytuacjach nic się nie dzieje. Czy powinnam to zbadać, czy mam powody do niepokoju?

Niestety to jest wysiłkowe nietrzymanie moczu , które należy jak najwcześniej rozpocząć leczyć . Zapraszam na konsultacje , pozdrawiam.