Potrzeba oddania stolca po przebiegnięciu 2-3 kilometrów

Witam Mam taki problem Biegam od ponad dwóch lat i przez ten cały czas ten sam kłopot !!!!! Po przebiegnięciu 2-3 km muszę zrobić kupkę i to przeważnie luźną i śmierdząca Rano przed wyjściem zrobię i pobiegnę na czczo i tak muszę zrobić Nie mogę tego powstrzymać mam 180cm wz 83kg mam 49 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Przy tak nietypowych objawach proponuję zgłosić się do lekarza. Bez badania lekarskiego niestety nie wiele więcej mogę pomóc. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań.